Про готель

Шановні пані та панове!

     Ми раді засвідчити Вам свою повагу і надати Вашій увазі інформацію про наш готель.
     Наш готель є єдиним в м. Києві готелем бізнес-класу, що відрізняється високим рівнем сервісу, комфортності і надійності, що складається з 31 номера, який по устаткуванню, меблям, інтер'єру і сервісу відповідає стандарту 3+.
     Готель обладнаний індивідуальною системою кондиціонування повітря, в номерах - ліжка євростандарта з ортопедичними матрацами (постільна білизна, ковдри і подушки виготовлені з найсучасніших антиалергічних матеріалів), міні бари, телефон, сейф. У кожному номері, незалежно від категорії - зональне освітлення, косметичні дзеркала, фени, кабельне телебачення. Гаряча вода і світло подаються без перебоїв, завдяки власним дублюючим системам водо- і електропостачання. Холодна вода проходить через систему додаткових фільтрів і по своїй якості відповідає європейським стандартам.
     До послуг наших клiєнтiв конференц-зала до 20 чоловiк зможливiстю доступу в iнтернет. У готелі діє сучасна система забезпечення безпеки гостей і клієнтів, система протипожежного контролю.
     Розрахунок за проживання може бути за готівковий розрахунок, безготівковий розрахунок або по кредитній картці ( Visa, Master Card, American Express).
     У вартість проживання входить сніданок - "шведський стіл" і всі податки.
     Також в готелі існує гнучка система знижок. Кожне Ваше замовлення може бути розглянуте індивідуально. Гостинність, професіоналізм і привітність обслуговуючого персоналу створюють всі умови для того, щоб перебування наших гостей в готелі було найбільш приємним.

Адміністрація готелю.


Україна,04071 Київ
вул. Ярославська,19
тел.:+38(044)490-90-08,
490-90-09, 462-51-24
факс:+38(044)462-51-45
WWW:www.domus-hotel.kiev.ua
E-mail:postmaster@domus-hotel.kiev.ua


Бронювання
Мапа України Мапа Києва З/д вокзал Аеропорт Погода в Києвi